مبل شویی وخشکشویی مبل

مبل شویی وخشکشویی مبل

یکی از وسایل راحتی منزل وجود مبلمان می باشد و به علت استفاده مکرر به مرور زمان کثیف می‌شود برخی خود شخصاً تصمیم به رو شویی می کنند و به صورت سنتی با دستمال مرطوب و یا فرچه فرش شویی به این کار دست می‌زنند، با این روش در ابتدا ظاهر مبل تمیز می گردد،
اما بعد از چند روز مجددا تمام چرک و لکه ها بر می گردد و علت آن اینست که چون رطوبت ایجاد شده را خشک نمی کنند مبلمان یا زرد رنگ می شود یا مجدد لکه ها ظاهر می گردند، به همین علت است که توصیه می‌کنیم این کار را به شرکت‌های معتبر بسپارید.

متاسفانه برخی از شرکت‌ها مبادرت به انجام این کار می کنند و از دستگاه های ضعیف و شوینده های بی کیفیت استفاده می کنند و باعث آسیب پارچه مبلمان شما می‌شوند که غیر قابل جبران است.

اگر وقت کافی برای نظافت مبلمان خود ندارید این امر مهم را به شرکت نظافتی آنی پاک بسپارید همکاران ما با استفاده از دلر مخصوص مبل شویی با بهترین شوینده متناسب با پارچه مبلمان شما را خشک شویی می‌کنند و با دستگاه مکنده قوی آن را خشک می نمایند.

اگر سفارش خشکشویی مبلمان دارید شما می توانید با نظافتی آنی پاک تماس گرفته و یا درخواست خود را آنلاین ثبت کنید، همکاران ما در اسرع وقت با شما هماهنگ می کنند و خشکشویی مبلمان شما را با بهترین کیفیت انجام میدهند.