درباره آنی پاک

شرکت خدماتی نظافتی آنی پاک در سال 1۳۸۸ با هدف تامین رفاه شما هموطنان مشهدی آغاز به کار نموده است. در حال حاضر بیش از یک دهه فعالیت و سابقه درخشان را در کارنامه خود دارا می باشد.شرکت خدماتی آنی پاک از ابتدای فعالیت مشتری مداری را الگو کار خود قرار داده است. آنی پاک مفتخر است تا با بهره گیری از مدیریت تحصیل کرده خدماتی در شان شما خوبان ارائه نماید. در این راستا هنگام استخدام پرسنل حساسیت خاصی دارد و در زمان استخدام سلامت روحی، جسمی و سن افراد را مورد توجه قرار میدهد، تمامی پرسنل شرکت نظافتی آنی پاک جوان، متعهد، زحمتکش و توانمند می باشند.
تعرفه در نظر گرفته شده جهت ارائه خدمات کارشناسی شده و منصفانه است.در جهت حفظ رضایت مشتری، آنی پاک خدمات خود را ضمانت بعد از کار می نماید. زمانیکه مشترک نسبت به خدمات انجام شده در یک ساعت اولیه رضایت نداشته باشد به شرکت اعلام مینماید و شرکت اقدام به اعزام شخص جایگزین می کند.
شرکت خدماتی و نظافتی آنی پاک از شما مشترک گرامی خواهشمند است که تحت هیچ شرایطی شماره نیروی نظافتی را نگیرند و شخصا با ایشان هماهنگی نکنند. زیرا در غیر اینصورت آنی پاک هیچگونه تعهدی درباره نیرو ندارد .کلیه پرسنل دارای بیمه مسئولیت می باشند وشما با خاطری امن امورتان را به ما بسپارید.

آنی پاک

آنی پاک

ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات نظافتی در تمام نقاط مشهد با ۱۰سال سابقه ۱۰۰درصد تضمینیمطمئن و ارزان با شرکت خدماتی و نظافتی آنی پاک